Pochoutky z Harryho Pottera!

Mnoho z nás si stále myslí, že lahodné nápoje, na kterých si Harry Potter ve stejnojmenném filmu pochutnával, byly jen výplodem fantazie autorky Rowlingové. Máme tu pro vás recepty dvou nejžádanějších nápojů!

 

Dýňový džus

  • Budete potřebovat hrnek a třetinu dýňového džusu, který si připravíte tak, že svaříte a pak rozmixujete dýni, citron a cukr, dle své chuti, dále budete potřebovat 3 hrnky jablečného džusu, půl hrnku meruňkového džusu, půl čajové lžičky vanilkové (vanilínové) esence, 2 čajové lžičky koření na dýňový koláč a půl hrnku cukru. Vše povařte a duste 20 – 30 minut. Servírujte studené.

džus

 

Máslový ležák

  • V hrnci rozehřejte tři šálky jablečného cideru, 6 – 8 polévkových lžic karamelu, 1 hrneček bourbonu. Když je karamel ve směsi rozpuštěný, nalijte směs do 2 hrnků zázvorového piva, zamíchejte, přelijte do hrnků a podávejte s velkým množstvím šlehačky ještě zatepla. – Z těchto ingrediencí uděláte 6 až 8 porcí máslového ležáku.

ležák

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze