Homer odpovídá na vaše dotazy?!

Na konci 525. dílu Simpsonových, který se na americkém kanále FOX objeví tuto neděli, se fanoušci dočkají „živého“ Homera Simpsona. Jeho dabér Dan Castellaneta totiž bude v přímém přenosu odpovídat na dotazy fanoušků, a díky speciální technologii zachycení pohybu (tzv. motion-capture) diváci místo něj uvidí digitálního Homera.

2391116-homer

Hlava Simpsonovské rodiny bude přesně kopírovat každý Castellanetův pohyb a samozřejmě vytěží jeho improvizační schopnosti. FOXové totiž budou přijímat opravdové hovory od fanoušků, kolem kterých bude Homer řešit hlavně nadcházející volby.

Celý segment má trvat tři minuty a prý se ho má bát především Donald Trump. Tak uvidíme, jak vcelku originální myšlenka dopadne, a zda se jí záhy chytí seriálová konkurence.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze