Fialové jahody?!

Fialové jahody jsou novinkou moderní vědy a výzkumu. Je to speciální odrůda běžných, červených jahod, které však jako jahody vypadají, ale chutnají jako ananas! Nenechte si tuto nevšední delikatesu ujít! My už sklízíme, chcete také? Jsou prostě bomba!
UT8BtuRXvXXXXagOFbXIV rámci propagační akce této novinky Vám umožníme získat semínka těchto „jahod z budoucnosti“ za cenu, kde ji nikde jinde v České republice nekoupíte. Pytlíček plný semínek semínek fialových jahod Vás vyjde pouze na 15Kč vč. poštovného!

 btn_koupit 1 pytlík semínek (cca 200ks), doprava zdarma – 15Kč

Tento produkt pouze zprostředkováváme od zahraničního prodejce s nulovým ziskem. Balení k Vám bude putovat přímo ze skleníků, jehož kompletní dopravu hradí samotný prodejce. Doprava může trvat 5-35 dnů, vzhledem k celní situaci. Zákazníkovi bude poskytnuto sledovací číslo zásilky, přes které může on-line zjistit, kde se jeho balíček právě nachází.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze