Recenze – USB větrák

Přinášíme vám historicky první recenzi na zboží z Číny. Rozhodně také není poslední, ale nyní zpět k tématu. Je léto, komu by nebylo horko? Tento mini USB větráček přijde vhod snad každému vlastníkovi počítače, notebooku, nebo třeba powerbanky! Můžete si dokonce vybrat z několika barevných provedení, několik příkladů vidíte na obrázku. Bez názvu

U čínských produktů je velikou výhodou cena balného a poštovného. Když řeknu, že si něco objednám z Číny, většina lidí se zarazí nad tím, že chci platit mezistátní přepravné, které bude dražší, než samotný předmět. To je ale velký omyl. U 80% objednávek z Číny je poštovné a další služby týkající se přepravy zcela zdarma! Koukněme se tedy na shrnutí:

Druh produktu: malá elektronika
Cena produktu: 1 USD (24 Kč)
Poštovné: 0 USD (zdarma)

Klady: cena, skladnost, odolnost, tichost, nízká spotřeba el.
Zápory: vrtulka není umístěná napevno (může se uvolnit)

Máte o tento větráček zájem, ale bojíte se nakupovat z cizích zemí? Napište nám na email info@Komiksak.eu a rádi Vám poradíme!

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze