Recenze – Sportovní hodinky

Přinášíme vám další recenzi týkající se zboží z Číny! Pokud chcete koupit kvalitní věc, kterou nekoupíte v Česku ani za desetinásobek, doporučujeme vám naše recenze sledovat pravidelně. Nyní už k samotnému produktu. Tentokrát jsme si pro vás vybrali digitální hodinky na netradiční způsob. Jejich pásek je ze 100% silikonu, který vám nebude na obtíž při jakémkoliv sportu. Pásky se vyrábějí snad ve všech barevných provedeních. Na obrázku uvidíte jedny z mnoha.
Bez názvu

Balení již obsahuje veškeré potřebné vybavení, jako je krycí samolepa, návod k použití, nebo baterie. Jejich obsluha je velmi jednoduchá a zobrazení času taktéž. Nyní se podívejme na finální shrnutí:

Druh produktu: malá elektronika, módní doplněk
Cena produktu: 1 USD (24 Kč)
Poštovné: 0 USD

Klady: cena, praktičnost, barevná rozmanitost, obsahuje baterie
Zápory: při aktivním využívání se mohou opotřebit

Máte o tyto suprové hodinky zájem? Bojíte se nakupovat z cizích zemí? Napište nám na email info@Komiksak.eu, nebo do chatovacího okna vpravo dole a naši administrátoři vám rádi pomůžou!

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze