Recenze komiksu Jirky Krále

„JIRKA je komiksový časopis, který obsahuje příhody ze života populárního českého YouTubera Jirky Krále. Komiks vychází každý měsíc a stojí 39 Kč.“ Toto je oficiální popis Jirkova komiksu. Co se ale děje uvnitř? Jak je zpracovaný? Osloví vás? Přečtěte si následující řádky naší recenze.

11910 (zdroj: send.cz)

Kdo by nechtěl mít svůj komiks? Asi nikdo. Ne každý má však dostatek životních zážitků na to, aby mohl vydávat měsíčník o tom, co se mu doopravdy stalo a aby tím zároveň bavil stovky, nebo tisíce jeho předplatitelů. Jako Jirkův bývalý fanoušek musím říct, že není až tak nezajímavý, jak tvrdí někteří jeho odpůrci. Jirka udělal ale jednu zásadní chybu – více, než 80% zážitků, které jeho komiks popisuje už převyprávěl v jeho videích. Pro ty, co Jirku znají od jeho počátků je tedy jeho komiks poměrně nezajímavý. Nejen, že jsou popisované příběhy již známé a ohrané, ale už ve druhém díle tohoto měsíčníku Jirka nepopisuje jeho zážitky, ale sny. Jasně, proč psát do časopisu, který má popisovat autorovy zážitky jen pravdu. U snu vám přece nikdo nemůže říct, že jste si ho vymyslel. Co mě u komiksu dorazilo je to, že je v něm tak málo obsahu, že zbytek bílých stran musely zaplnit jakési omalovánky, spojovačky, kvízy, rozdíly, reklamy, atd. Podívejme se teda na celkové zhodnocení.

Cena: 39Kč
Typ časopisu: komiks, měsíčník
Klady: grafika, která neurazí
Zápory: velmi slabý obsah, vysoká cena, předplatné chodí pozdě

Jirko, tenhle reklamní tah prostě nevyšel. Lepší životní příběhy bych mohl sepisovat i já a to nejsem žádná celebrita. Jirkův komiks rozhodně nedoporučuji.

 

 

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze