7 nejlepších míst v Simpsonových!

Murderhorn

V češtině nepřeložitelný název nejvyšší (a nikdy jindy neviděné) hory Springfieldu se objevuje v klasickém díle Homer horolezcem. Nejsme si sice jistí, co by na Murderhornu měli Simpsonovi dělat v budoucnu, příběh kolem dávné Abeovy výpravy k vrcholu byl však tak… delikátní, že bychom rozhodně chtěli více téhož!

murderhorn

Zdroj: FOX, Prima Cool

Obchod I Don’t

Obchůdek prodávající second handové, respektive vrácené svatební koláče je totiž geniální nápad, který by si zasloužil vlastní seriál. Ve stejné ulici by nakonec mohly sídlit i obdobné podniky, jeden prodávající částečně použité kondomy, jiný třeba reklamované dětské rakve.

obchod i dont

Zdroj: FOX, Prima Cool

Krustyho Burgery na ropné plošině

Protože idea vytvořit fastfood mimo civilizaci by si zasloužila Nobelovku za ekonomii!

krustyho burgery na ropne plosine

Zdroj: FOX, Prima Cool

Obchod se svetry Itchy & Scratchy

Prakticky nepřeložitelný humor o tom, jak Bart a Liza chtěly navštívit obchůdek s komiksem vražedného dua, ale našly namísto toho jediného upřímného oděvníka světa, která si Itchy (kousavý) a Scratchy (škrábající) dal do jména podniku, si zaslouží víc lásky, než mu jedna jediná scéna může dát!

obchod se svetry itchy scratchy

Zdroj: FOX, Prima Cool

Feťákov

Když se Líza ztratí na neznámé autobusové lince, projede celou řadou pozoruhodných městských částí. Feťákov je jedna z nich. Dlouho jsme se na ní sice neohřáli, z nějakého komediálního důvodu bychom však – jako bestie bavené černým humorem – chtěli z jeho luhů a hájů vidět mnohem víc!

fetakov

Zdroj: FOX, Prima Cool

Ulice psychiatrů

Cvokař za 99 centů anebo Sedni si a breč jsou jenom některé z podniků, které se nacházejí v ulici věnované jenom psychologům a psychiatrům! A dává to smysl – Springfield má sice jenom pět a půl obyvatele, my v něm však bydlet, rovněž bychom potřebovali vlastní baterii cvokařských institucí…

ulice psychiatru

Zdroj: FOX, Prima Cool

Classy Girls Strip Club

Protože tenhle vtip, gradující nekonečnou sérii „your mom“ vtipů, nás umí dostat pokaždé znovu do kolen! „Stejně jako Nelsonovu mámu“, chce se skoro dodat…

classy girls strip club

Zdroj: FOX, Prima Cool
Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze