Názor na film „Warcraft: První střet“

Právě ze začítáte do naší další filmové recenze. Tentokrát se podíváme na zoubek filmu Warcraft, konkrétně jeho prvnímu dílu. Jak uspěl? Čtěte dál!warcraft-movie-international-poster-675x379
Obrázek: csfd.cz

Jedná se o filmové zpracování oblíbené počítačové hry, což předurčilo u mnoha diváků nepříznivý osud. Já, jako člověk, který hrám příliš nefandí nemohu tento film doporučit těm, kteří o hře nikdy neslyšeli. Ač se celý děj odehrával jen v pár lokacích, které se stále opakovaly, tak už od začátku jako neznalý divák pořádně nechápu, z jakého důvodu byly zfilmovány zrovna ony lokace – v čem jsou výjimečné, jakou mají historii, co je v okolí, atd. Na to, že je film příběhově poměrně slabší, tak by měly být tyto informace úplnou samozřejmostí. Celý film je taková fantasmagorie, každý umí jiná kouzla, každý dokáže zabít každého. Od prvních kouzel a teleportací mě osobně film přestal bavit – bojové a napínavé filmy mám sice rád, ale všechno má své meze. Oceňuji ale poměrně slušné grafické zpracování, dabérské výkony i kvalitu obrazu.

Celkové zhodnocení: 55%

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze