Názor na film „Špión“

V tomto filmovém hodnocení se podíváme na jeden z novějších filmů nesoucí jednoslovný název „Špion“. Podle autorů se jedná o dobrodružnou komedii s hlavní hrdinkou jménem Susan Cooper, starší křehká dáma, která se během pár dnů, možná i hodin, musí stát profesionální špionkou. Jak uspěl tento snímek v našem hodnocení? Čtěte dál!spy
Obrázek: etelka.cz

Podle názvu jsem původně usoudil, že se jedná o jeden z dalších napínavých dobrodružných filmů, plný akce, zvratů a romantiky. Už po pár minutách filmu jsem tento dojem neměl, zjistil jsem však, že se jedná o kvalitní parodii oblíbených špionážních filmů. Začátek filmu byl sice přeplněný vynuceným vtipem, který mě spíše odrazoval, než rozesmál, ale po chvíli jsem se velmi příjemně bavil. Na to, že se jedná o parodii, tak děj nebyl zkopírovaný od jiného filmu, jak to většinou bývá a je opravdu napěchovaný příběhem. Hlavní hrdinka je velmi temperamentní, stejně příjemné bylo i další herecké obsazení. Filmu kromě trpčího začátku nemám filmu co vytknout! Podívejme se na procentní shrnutí.

Celkové zhodnocení: 90%

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze