Tvoje tvář,Boyard,Doktor Martin a další projekty na podzim v TV

Tak jako každý rok tak i letos televize přicházejí na podzim se svými projekty. A to jak pokračování tak novinky.

Televizní podzim na ČT  Česká televize si připravila několik seriálu jako např. Rapl,Já, Mattoni,Kosmo nebo také pokračování Marty a Věry a Doktora Martina. Česká televize si také připravila již desátou řadu úspěšné taneční show StarDance a také skečový pořad s názvem Nádraží.

Televizní podzim na Nově  Co nesmí chybět na TV Nova je seriál Ulice a Ordinace 2 který je u diváků dlouhou řadu let oblíbený tak jako Výměna manželek která se dočká na podzim nových dílů. Letos sice nebude žádná Superstar ale čeká nás Tvoje tvář má známý hlas a vaření s Masterchef. Na obrazovkách TV Nova se bude hrát i o peníze s T.Matonohou v Co na to češi a také s Markem Vašutem a jeho pozdravem: Chcete být milionářem? Kdo by nechtěl 🙂

Televizní podzim na Primě  TV Prima si pro nás přichystala dvě nové kriminálky a to Mordpartu a Poldu také se ale můžeme těšit na pokračování Ohnivého kuřete a Přístavu. Na Primě se bude ale i vařit a ne jen vyšetřovat a to a Z.Pohlreichem v Ano, šéfe! a Teď vaří šéf. Nebude ani chybět oblíbené Prostřeno, Show Jana Krause a Chalupáři. Úplnou novinkou TV Prima ale je česká Pevnost Boyard s vip osobnostmi.

Televizní podzim na Barrandově  TV Barrandov si pro nás připravila nové díly úspěšných pořadu jako jsou – Česká tajenka, Popelka, Soudkyně Barbara a Kurňa co to je? Na Barrandově také uvidíme novou kriminálku s K.Brožovou Doktorka Kellerová.

 

 

Fucop
Sleduj mě

Fucop

Jmenuji se Petr Čuba a mojí přezdívkou je Fucop a jsem rád že mohu psát články pro tuto skvělou stránku 🙂
Fucop
Sleduj mě

Komentáře a diskuze