Tvoje tvář,Boyard,Doktor Martin a další projekty na podzim v TV

Tak jako každý rok tak i letos televize přicházejí na podzim se svými projekty. A to jak pokračování tak novinky.

Televizní podzim na ČT  Česká televize si připravila několik seriálu jako např. Rapl,Já, Mattoni,Kosmo nebo také pokračování Marty a Věry a Doktora Martina. Česká televize si také připravila již desátou řadu úspěšné taneční show StarDance a také skečový pořad s názvem Nádraží.

Televizní podzim na Nově  Co nesmí chybět na TV Nova je seriál Ulice a Ordinace 2 který je u diváků dlouhou řadu let oblíbený tak jako Výměna manželek která se dočká na podzim nových dílů. Letos sice nebude žádná Superstar ale čeká nás Tvoje tvář má známý hlas a vaření s Masterchef. Na obrazovkách TV Nova se bude hrát i o peníze s T.Matonohou v Co na to češi a také s Markem Vašutem a jeho pozdravem: Chcete být milionářem? Kdo by nechtěl 🙂

Televizní podzim na Primě  TV Prima si pro nás přichystala dvě nové kriminálky a to Mordpartu a Poldu také se ale můžeme těšit na pokračování Ohnivého kuřete a Přístavu. Na Primě se bude ale i vařit a ne jen vyšetřovat a to a Z.Pohlreichem v Ano, šéfe! a Teď vaří šéf. Nebude ani chybět oblíbené Prostřeno, Show Jana Krause a Chalupáři. Úplnou novinkou TV Prima ale je česká Pevnost Boyard s vip osobnostmi.

Televizní podzim na Barrandově  TV Barrandov si pro nás připravila nové díly úspěšných pořadu jako jsou – Česká tajenka, Popelka, Soudkyně Barbara a Kurňa co to je? Na Barrandově také uvidíme novou kriminálku s K.Brožovou Doktorka Kellerová.

 

 

Fucop
Sleduj mě

Fucop

Jmenuji se Petr Čuba a mojí přezdívkou je Fucop a jsem rád že mohu psát články pro tuto skvělou stránku. Budu zde psát články ohledně hudby, filmů, koncertů nebo také divadla
Fucop
Sleduj mě

Latest posts by Fucop (see all)

Komentáře a diskuze