Recenze – USB lampička

Zajímavých věcí na čínských eshopech jsou opravdu mraky. Jak ale poznáme, zda se investovat doopravdy vyplatí, nebo jestli vůbec bude požadované udělátko fungovat? V této recenzi se podíváme na zoubek USB lampičce, například k laptopu.

computer-peripheral-gadgets-novelty-lighting-notebook-font-b-laptop-b-font-lights-portable-font-b-usb

I u tohoto produktu je poštovné jak jinak, než zdarma, což je obrovskou výhodou oproti tuzemským obchodům. Nyní už k samotné recenzi. Lampičky se dělají v několika barevných provedeních, jako například bílá, zelená, modrá, černá a další. Někteří prodejci dokonce nabízí možnost vybrat si vhodnou koncovku – USB (počítač, notebook, powerbanka, televize), nebo micro USB (telefon, mp3, kamera), což je užitečná výhoda. Kvalita lampičky je s trochou nadsázky bezkonkurenční, je vyrobena z ohýbatelného plastu, díky němuž je prakticky nezničitelná. Uvnitř se skrývá několik led diod, které vytvoří světlo užitečné akorát na osvícení klávesnice, což je výborný zlepšovák pro noční psaní. 🙂

Druh produktu: malá elektronika
Cena produktu: 0,5 USD (12,5 Kč)
Poštovné: 0 USD (zdarma)
Další poplatky: 0 USD (žádné)

Klady: cena, skladnost, odolnost, nízká spotřeba, barevná provedení
Zápory: žádné

Máte o tuto lampičku zájem, ale bojíte se nakupovat z cizích zemí? Napište nám na email info@Komiksak.eu a rádi Vám poradíme!

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze