Noční zvířata – recenze

Příběh, který pohltí, i přestože se odehrává ve třech dějových rovinách, které jsou dokonale zvládnuty, což už si myslím, že je mistrovský kousek sám o sobě. První polovina příběhu atmosféricky naprosto bezkonkurenčně zpracovaná, Jake očekávaně potvrzuje své výborné dovednosti a Amy Adams docela překvapivě stíhá udržet úroveň kvality hereckých výkonů. Ovšem je to přesně ukázkový příklad toho, že napětí se dá vybudovat třeba i jen spojením geniálního střihu s geniální hudbou.

NOCTURNAL ANIMALS

zdroj fotky – CinemArt CZ

A pak taky ta práce s tichem, neuvěřitelný! Po celou dobu sledování jsem měl celkem hodně nepříjemný pocit, neustále jsem byl napjatý, prostě a jednoduše parádní budování atmosféry. Prolínaní příběhu s příběhem knihy je trošku zmatečné, ale pokud člověk neni hlupák dokáže se celkem lehce zorientovat a alespoň vás film podňecuje k přemýšlení a neservíruje všechno na zlatém podnose jak je bohužel zvykem spousty snímků. Jeden z mála filmů poslední doby, u kterých by delší stopáž nebyla na škodu.

Tento film dostává –  78%

Fucop
Sleduj mě

Fucop

Jmenuji se Petr Čuba a mojí přezdívkou je Fucop a jsem rád že mohu psát články pro tuto skvělou stránku. Budu zde psát články ohledně hudby, filmů, koncertů nebo také divadla
Fucop
Sleduj mě

Latest posts by Fucop (see all)

Komentáře a diskuze