Psí poslání – recenze

Není to žádné velké umění, ale Psí poslání je milý a emočně nabitý film. Kdo má rád pejsky, film si velmi užije a až přijde domů, určitě zahrne svého čtyřnohého miláčka ještě větší pozorností, než tou, kterou měl doposud. Psí poslání je jeden z nejkrásnější filmů, které jsem za poslední dobu hodnotil. Dokázal mě několikrát rozesmát a na závěr dokonce dojmout natolik, že jsem neudržel své oči suché. Snímek obsahuje celou řadu nádherných momentů, které dokážou rozněžnit i toho největšího tvrďáka. Krom krásných pejsků, humoru, který je doopravdy trefný a vtipný, byly mimořádné i samotné herecké výkony a dokonce hudba v pozadí, která doprovázela celé dění.


(obrázek: csfd.cz)

Zlí jazykové mohou tvrdit, že tento film z lidí doslova ždímá emoce a díky tomu je tak oblíbený, ale díky kvalitní práci celého filmového štábu by byl úspěšný i po odebrání velkého procenta smutných chvil. Zhlédnutí tohoto snímku ale nemohu doporučit všem, zvlášť ti, kteří v poslední době přišli o svého psa by emočně náročný děj filmu nemuseli ustát.

FILM DOSTÁVÁ – 80%

Fucop
Sleduj mě

Fucop

Jmenuji se Petr Čuba a mojí přezdívkou je Fucop a jsem rád že mohu psát články pro tuto skvělou stránku. Budu zde psát články ohledně hudby, filmů, koncertů nebo také divadla
Fucop
Sleduj mě

Latest posts by Fucop (see all)

Komentáře a diskuze