Já, padouch 3 – recenze

Po zveřejnění filmových hitů roku 2017 jsme byli zavaleni žádostmi o filmovou recenzi na již třetí díl veleoblíbeného dětského animovaného filmu „Já, padouch 3“. Samozřejmě jsme jakožto správní kritici neváhali a film si okamžitě zhlédli. Jak u nás uspěl?

Gru se dal na stranu dobra a je spolu se svou přítelkyní agentem v antipadoušské lize. Během své práce narazí na padoucha, který je doopravdy těžký oříšek. Mezitím se Gru dozví o svém doposud utajovaném bratrovi, čímž se v příběhu utvoří zcela nová dějová linie. Tímto jsme shrnuli filmový trailer a dále samozřejmě spoilovat nebudeme.

Film byl vytvořen ve velmi vysoké obrazové kvalitě, v kinech si jej můžete vychutnat i ve 3D brýlích. Krom špičkového obrazu se snímek může pyšnit také pěkným dabingem, který u podobných dětských filmů a pohádek rozhodně není samozřejmostí. Nyní k samotnému ději. Celý příběh filmu je nabitý akcí, dobrodružstvím a především vtipem, který byl nově zacílený také pro dospělé diváky a poskytoval jim řadu dvojsmyslných narážek. 

Závěrem. Třetí pokračování našeho oblíbeného padoucha u nás obstálo na výbornou. Lze to dokázat i podle neustálého smíchu dětí v přeplněném kinosále. I přes drobné nedostatky snímku udělujeme 90%.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)

Komentáře a diskuze