Koncert – Sofi Tukker (US)

Včera se v pražském klubu Roxy konal koncert Sofi Tukker kteří byli již dvakrát nominovaní na cenu Grammy.

Předskokanem pro tento večer neboli support byla zvolena zpěvačka z Čech Zofie Dares která zazpívala písničky ze svého sólového alba kterou asi mnozí můžete znát ze skupiny Mydy Rabycad.

Přesně v 21:00 začali hrát Sofi Tukker a hned na začátek dali hit Energia. Atmosféra v Roxy byla super všichni tančili nebo se hýbali do rytmu hudby a hlavně všichni tleskaly do rytmu a nebo po písničkách a že ty potlesky někdy byli opravdu dlouhé. Při hitu Awoo si vybrali jednu slečnu která šla na střed podia a tančila tam. Při taneční hudbě se dali očekávat světelné efekty ale tak suprovou show jsem tedy nečekal. Na koncertu jsme mohli slyšet hity jako Fuck They, Batshit, Fantasy, Best Friend a nebo také cover hit od September  – Cry for You.

Uplně na konec koncertu dali jejich nejznámnější hit  Drinkee  který trvá tři minuty ale na konceru byl dlouhý skoro osm minut. Při tomto hitu byli konečně pořádně použity postranní disco koule. Koncert to byl opravdu suprový měli skvělou show s skvělým setlistem hitů a i když já taneční hudbu uplně tolik neposlouchám tak Sofi Tukker jsou opravdu super. Já na ně narazil minulý rok uplnou náhodou a prví co jsem od nich slyšel byl hit Batshit. Mnozí je možná znali díky reklamě na Apple kde zazněl hit Drinkee který je právě jejich nejznámnější jak jsem již psal. Jen je škoda že tentokrát v Roxy nebyl žádný merch stánek. Byl jsem nyní v Roxy potřetí a při Metric a Lordech tam merch stánek byl a škoda že nyní nebyl protože mnozí by si určitě koupili jejich desku protože až tak známý v ČR nejsou. V publiku ale nebyli pouze Češi ale také Slováci, Němci nebo také Ukrajinci. Já doufám že se sem brzy vrátí a třeba i na nějaké vetší podium.

 

Fucop
Sleduj mě

Fucop

Jmenuji se Petr Čuba a mojí přezdívkou je Fucop a jsem rád že mohu psát články pro tuto skvělou stránku. Budu zde psát články ohledně hudby, filmů, koncertů nebo také divadla
Fucop
Sleduj mě

Latest posts by Fucop (see all)

Komentáře a diskuze