Pravidla zasílání návrhů na komiksy

1. Vaše náměty přijímáme na našem hlavním emailu Info@Komiksak.eu, nebo na naší Facebookové stránce „Komiksák“

2. Pokud na vás email neodpovíme do 5ti dnů, odešlete jej prosím znovu. Mohl selhat váš emailový server, nebo se váš email umístil do spamu.

3. Do předmětu posílaného emailu napište „Návrh na komiks – VAŠE JMÉNO“.

4. Každý email s námětem (včetně námětu) musí být gramaticky korektní a vulgárně, ani rasisticky nezávadný.

5. V případě, že se chcete zúčastnit soutěže „Získej odměnu“, popište alespoň 5 vtipných situací (námětů) z 1 seriálu (nelze kombinovat více seriálů najednou), ze kterých bychom mohli sestavit komiks.

6. V případě využití všech vašich pěti návrhů budete odměněni sběratelskou samolepkou a tetovačkou. O odměnu nemusíte žádat, kontaktujeme vás s žádostí o adresu. Poštovné je zdarma.

7. Soutěž je platná do odvolání (oznámení ukončení min. 3 dny předem).

8. Za každý návrh získáš svůj unikátní kod. Schovej si jej – po nasbírání pěti je potřeba je uvést do emailu (info@Komiksak.eu) spolu se svou adresou pro zapojení do soutěže. Každý vyhrává.

Doporučený styl a obsah emailu.

navrh

 

S dalšími dotazy se opět obraťte na email Info@Komiksak.eu s předmětem „FAQ“.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)