FAQ

Frequently Asked Questions = Často kladené dotazy

FAQ

Připravili jsme pro vás seznam těch nejdůležitějších informací, ke kterým byste měli znát odpovědi.

1) Kdo se vlastně skrývá pod „pláštěm“ této stránky? – náš admin tým se skládá z několika členů – D. Grigar (zakladatel), M. Budek (vývojář), P. Fumač (hlavní grafik) a J. Kubys (pomocný grafik). Jména tvůrců sdíleného obsahu nebudou zveřejněna, vystupujeme jako 1 skupina.

2) Je všechen obsah vytvořen vámi? – Je jasné, že všechen obsah nemůže být vytvořen námi. Pokud Tě zajímá, odkud čerpáme, rozklikni otázku. Na našich serverech se nenachází žádný nelegální obsah. Naše stránky jen odkazují na stránky a servery 3. stran. Tímto způsobem neporušujeme autorská práva a neneseme žádnou zodpovědnost za nelegální obsah, na který tu upozorňujeme.

3) Z jakého dílu je vytvořen tento komiks / video? – Tuto otázku lze vidět téměř pod každým komiksem, nebo videem přidaným na náš Facebook. Pokud díl, ze kterého scénka pochází neuvedeme, znamená to, že je to nepodstatné, nebo že přesný název neznáme. V případě, že jste majitelem videa, či obrázku a jeho zveřejnění na našem webu vám vadí, neprodleně nás kontaktujte na emailu Info@Komiksak.eu!

4) Chci vám pomoci s tvorbou, ale nevím jak – od 9. 9. 2015 probíhá soutěž „Získej odměnu“, ve které máte šanci získat podepsanou sběratelskou kartičku a tetovačku při zaslání použitelných návrhů na komiksy. Více informací se dozvíš po kliknutí na otázku nadpis 4.

Tento seznam se stále rozrůstá, buďte prosím trpěliví. V případě dalších důležitých dotazů můžete využít náš Express kontaktní formulář, na který odpovíme do dvou pracovních dnů.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)