Komiksy

Komiksak.eu_Komiks.56


Komiksak.eu_Komiks.55

Komiksak.eu_Komiks.54

Komiksak.eu_Komiks.53

Komiksak.eu_Komiks.52

Komiksak.eu_Komiks.51

Komiksak.eu_Komiks.50

Komiksak.eu_Komiks.49

Komiksak.eu_Komiks.48

Komiksak.eu_Komiks.47

Komiksak.eu_Komiks.44

Komiksak.eu_Komiks.43

Komiksak.eu_Komiks.41

Komiksak.eu_Komiks.42

Komiksak.eu_Komiks.28

Komiksak.eu_Komiks.38

Komiksak.eu_Komiks.30

Komiksak.eu_Komiks.29

Komiksak.eu_Komiks.27

Komiksak.eu_Komiks.26

Komiksak.eu_Komiks.25

Komiksak.eu_Komiks.24

Kompletní materiály na tvorbu komiksů nám poskytuje televizní stanice FOX. Tímto jí i ostatním disponentům děkujeme. Komiksy tvoříme pro ohodnocení kvalit určitých dílů seriálu. V komiksech se vyskytují postavy ze seriálu „The Simpsons“. V případě nejasností nás kontaktujte přes náš kontaktní formulář.

Do práva autorského nezasahuje ten, kdo užije v odůvodněné míře výňatky ze zveřejněných děl jiných autorů ve svém díle, nebo užije výňatky z díla nebo drobná celá díla pro účely kritiky nebo recenze vztahující se k takovému dílu, vědecké či odborné tvorby a takové užití bude v souladu s poctivými zvyklostmi. Na tvorbě z chráněného obsahu nemáme žádný výdělek, vytváříme jej pouze pro zviditelnění použitého obsahu dané značky a pobavení diváků.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)