Fanouškovské náramky

Sběratelský silikonový náramek s nesmyvatelným potiskem.

SKLADEM (doma do 2 dnů)

Cena: 35Kč 50Kč
 

 

Oficiální fanouškovské produkty seriálu Simpsonovi jsou úžasným dárkem pro každého milovníka seriálů! Náramky jsou vytvořeny z velmi kvalitního 100% silikonu. Potisk byl vytvořen neošpoupatelným stínotiskem v barvách oblíbeného seriálu. Balení obsahuje: nový zabalený náramek, potvrzení o pravosti a původu a cedulku „Dárek pro….“. U tohoto produktu platí zvýhodněná doprava 20Kč. Platbu lze provést pomocí platebního systému „PayPal“ ve dvou variantách – platba ze svého účtu, nebo platba platební kartou.

V případě dotazů neváhejte a ptejte se na našem informačním e-mailu: Info@Komiksak.eu!

Pro využití zvýhodněného poštovného lze objednat maximálně 2 kusy náramků. V případě vyššího počtu bude objednávka rozdělena a připočtena vyšší sazba poštovného v dané hmotnosti objednávky. Více informací na Komiksak.eu/Info v sekci „Objednávky“.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)