Obchod

Vítejte v našem obchodu! Jako správní kritici jsme si pro Vás připravili jen ty produkty, které prošly naším přísným hodnocením. Zalíbilo se vám něco? Stačí kliknout na miniaturu daného produktu, kde si můžete přečíst podrobný popis. Následně se dostanete do objednávkového formuláře, po jehož vyplnění stačí jen čekat. 🙂 Poštovné je zdarma!

info provize doprava kusy

Nyní ve slevě:

dk  16 powerbanka15 bryle14 sluchatko12 wifi10 USB

pk5 jahody3 masožravky

lk11 srdce7 pistole6 klíč

mk
Svou velikost připište do formuláře k názvu zboží kvůli dočasné chybě formuláře. Za nepřehledost se omlouváme.

13 styl
9 mléko

Zboží k vám putuje rovnou z výroby, bez drahých prostředníků, proto jsou naše ceny bezkonkurenční. U produktů pocházejících ze zahraničí se může prodloužit doručovací doba, vše záleží na vytíženosti mezistátní dopravy. Doručovací doba se pohybuje mezi 1-35 dnů, průměrná doba činí 5 pracovních dnů. Dopravu hradí odesílatel.

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)