Samolepky

Limitovaná kolekce samolepek se Simpsonovými za nejnižší možnou cenu! Do konce propagační doby je poštovné samolepek zdarma (Česko, Slovensko). Objednávka samolepek nejde spojit s objednávkou náramků, samolepky k Vám totiž putují přímo od výrobce. Počet je omezený, jedná se o poslední skladové zásoby!

Cena za 1 kus: 30Kč 18Kč (doprava ZDARMA)

Single spoof rock Simpson ROCK and Roll box stickers laptop stickers Rock 1-169(China (Mainland))  btn_koupit Tvrďák Homer  (kód: 2001)
Simpson-spoof-leaflet-notebook-stickers-stickers-dead-fly-tide-waterproof-stickers.jpg_220x220  btn_koupit Homerův plakát (kód: 2002)
Single-melting-edition-donuts-OF-Simpson-notebook-stickers-suitcase-stickers-stickers-bar.jpg_220x220  btn_koupit Donutový nápis (kód: 2003)
Single spoof beard edition Simpson notebook stickers waterproof box affixed tide skateboard stickers 1-14(China (Mainland))   btn_koupit Vousatý Bart (kód: 2004)
Single Skull Simpson spoof tide notebook stickers affixed to cartons stickers Trolley(China (Mainland))  btn_koupit Bartova lebka (kód: 2005)

Jsou kvalitní?

Jedná se o voděodolné samolepy s kvalitní lepicí vrstvou. Jsou vhodné jak na vnitřní, tak na venkovní použití. Nejsou dotknutelné horkem, či slunečním zářením. Hmotnost se pohybuje okolo 0,01Kg. Rozměry jsou udané na obrázku (boční pravítka v cm).

Jak objednat?

Pro nezávaznou objednávku využijte náš objednávkový formulář. Administrátoři Vás posléze kontaktují s kalkulací ceny a možností platebních metod e-mailem.

Objednávkový formulář

Vaše jméno

Váš email (vyžadováno pro odpověď)

Celkový počet kusů

Vypište zboží, o které máte zájem

Ceny jsou platné do

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)