Zdroje

Je samozřejmé, že veškerý obsah sdílený naší stránkou, od miniatur po videa nemusí být všechen vytvořen námi. Pokusíme se vám tedy uvést naše hlavní zdroje, ze kterých čerpáme.

1) Články, odborné informace – Pokud se pod článkem nenachází žádný zdroj, článek byl vytvořen naším administrátorem bez jakékoliv pomoci cizích zdrojů.

2) Obrázky – Může se stát, že některý doplňkový obrázek nebude v našem vlastnictví. Jeho zdrojem jsou otevřené weby s obrázky „bez“ autorských práv, nebo zdroj uvedeme pod obrázkem, nebo na konci daného článku / příspěvku.

3) Videa – Videa čerpáme z různých zdrojů, nejčastěji z YouTube. Nejlepší momenty Simpsonových nám poskytuje AS Family. Na našich serverech se nenachází žádný nelegální obsah. Naše stránky jen odkazují na stránky a servery 3. stran. Tímto způsobem neporušujeme autorská práva a neneseme žádnou zodpovědnost za nelegální obsah, na který tu upozorňujeme. Případná porušení autorských práv nám hlašte – pokusíme se to ihned vyřešit!

4) Komiksy – Komiksy Simpsonových sestavujeme do námi připravených šablon. Úryvky z dílů a jejich screenshoty nám poskytuje společnost FOX. Tímto tvůrcům děkujeme.

 V případě dotazů se neváhejte zeptat na naší informační schránce Info@Komiksak.eu !

Dan

Dan

Jsem hrdým zakladatelem tohoto webu a administrátorem naší emailové podpory. Dále se starám o firemní Facebookové stránky a další projekty určené pro propagaci, či budování značky a komunikaci s fanoušky. Zajímám se také o střih a editaci videí a o grafiku. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na emailu: daniel.grigar@Komiksak.eu!
Dan

Latest posts by Dan (see all)